# # # # A A A

Spotkania informacyjne w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” 17 – 21 września

17.09.2018

Uprzejmie informujemy o spotkaniach informacyjnych organizowanych przez Ministerstwo Środowiska dotyczących Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Poniżej załączamy harmonogram spotkań w terminie od 17 września do 21 września br.

 

WOJEWÓDZTWO GMINA POWIAT DATA GODZINA MIEJSCE
Wielkopolskie Rozdrażew krotoszyński 2018-09-17 18.00 Sala Wiejska, Rynek 3,
63-708 Rozdrażew
Wielkopolskie Trzcinica kępiński 2018-09-17 18.00 Dom Ludowy w Trzcinicy, Jana Pawła II 49
Wielkopolskie Sieroszewice ostrowski 2018-09-17 18.00 Gminny Ośrodek Kultury,
ul. Ostrowska 49,
63-405 Sierowice
Wielkopolskie Nekla wrzesiński 2018-09-17 18.00 Sala Widowiskowa
ul. Wiosny Ludów 2b
62-330 Nekla
Wielkopolskie Rydzyna leszczyński 2018-09-17 18.00 Rydzyński Ośrodek kultury,
ul. Rynek 7,
64-130 Rydzyna
Wielkopolskie Rychtal kępiński 2018-09-17 18:00  Dom Ludowy, Proszów
Wielkopolskie Łęka Opatowska kępiński 2018-09-18 18.00 Urząd Gminy, Akacjowa 4, 63-645 Łęka Opatowska
Wielkopolskie Baranów kępiński 2018-09-18 18.00 Dom Wielofunkcyjny,
Jana Pawła II 2
Wielkopolskie Szczytniki kaliski 2018-09-18 18.00 Sala  OSP, Szczytniki 5
Wielkopolskie Święciechowa leszczyński 2018-09-18 18.00 Sala w Święciechowie,
ul. Strzelecka 7,
64-115 Święciechowa
Wielkopolskie Ryczywół obornicki 2018-09-18 18.00 Gminny Ośrodek Kultury,
ul. Nowa 2
Wielkopolskie Koło kolski 2018-09-18 18.00 Urząd Gminy sala 102,
ul. Sienkiewicza 23,
62-200 Koło
Wielkopolskie Pyzdry wrzesiński 2018-09-18 18.00 Centrum Kultury Sportu i Promocji,
ul. Kaliska 25,
62-310 Pyzdry
Wielkopolskie Sulmierzyce krotoszyński 2018-09-18 18.00 Sulmierzycki Dom Kultury, ul. Strzelecka 10,
63-750 Sulmierzyce
Wielkopolskie Zakrzewo złotowski 2018-09-19 18:00 Urząd Gminy Zakrzewo,
ul. Kujańska 5,
77-424 Zakrzewo
Wielkopolskie Osieczna leszczyński 2018-09-20 18.00 Centrum Kultury i Biblioteki w Osiecznej,
Plac 600-lecia 6
Wielkopolskie Okonek złotowski 2018-09-20 18.00 Okoneckie Centrum Kultury ul. Leśna 35 64-965 Okonek
Wielkopolskie Kobyla Góra ostrzeszowski 2018-09-20 18.00 Kobylogórski Ośrodek Kultury,
ul. Plac Wiosny Ludów 2,
63-507 Kobyla Góra
wielkopolskie Odolanów ostrowski 2018-09-20 18.00 Odolanowski Dom Kultury
ul. Bartosza 7
Wielkopolskie Tuliszków turecki 2018-09-21 18.00 Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863r.
ul.Nortowska 1
62-740 Tuliszków
Wielkopolskie Bralin kępiński 2018-09-21 18.00 Świetlica profilaktyczna Tęcza,
ul. Lipowa 14A,
63-640 Bralin
Wielkopolskie Krajenka złotowski 2018-09-21 18.00 Krajeński Ośrodek Kultury, ul. Rynek 1,
77-430 Krajenka

 

Partnerzy Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”