# # # # A A A

I Konferencja Wielkopolskiej Sieci Edukacji Ekologicznej – 19.10.2017

09.10.2017
I Konferencja  Wielkopolskiej Sieci Edukacji Ekologicznej – 19.10.2017

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu organizuje w Poznaniu I Konferencję Wielkopolskiej Sieci Edukacji Ekologicznej.

Konferencja odbędzie się w czwartek 19 października 2017 r. od godz. 10.00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Pawilon 8) podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM 2017.
Liczymy na to, że uda się nam rozpocząć aktywną współpracę wszystkich zainteresowanych w ramach Sieci. Na spotkaniu chcemy przypomnieć założenia Sieci, możliwości współpracy i przedstawić pierwsze oferty edukacyjne, a także założenia nowego naboru WFOŚiGW w obszarze edukacji ekologicznej.

Zaproszenie kierujemy do Państwa, uczestników WSEE, ale również do tych, którzy są zainteresowani prowadzeniem inicjatyw edukacyjnych, a którzy dotąd nie zgłosili akcesu do WSEE. Gdybyście znali Państwo takie osoby lub podmioty, proszę o przekazywanie im niniejszego zaproszenia.

Udział w konferencji – bezpłatny.

Prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez wysłanie załączonej Karty Zgłoszenia na adres mailowy kmaczkowski@wfosgw.poznan.pl lub na numer faxu: 61/8411009 do dnia 12 października 2017 r. włącznie.

Wejście na teren Targów jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji internetowej na stronie MTP pod adresem: https://www.mtp24.pl/index.dhtml (po zalogowaniu się własnym hasłem wybieracie Państwo Targi POL-ECO-SYSTEM i wybieracie opcję „odebrać bezpłatny bilet”).