# # # # A A A

Spotkania informacyjne w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” 8 – 13 października

04.10.2018

Uprzejmie informujemy o spotkaniach informacyjnych organizowanych przez Ministerstwo Środowiska dotyczących Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Poniżej załączamy harmonogram spotkań w terminie od 8 października do 13 października br.

Województwo Gmina Powiat Adres Data Godzina
Wielkopolskie Buk poznański Sala Miejska, Mury 5, 64-320, Buk 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Ceków-Kolonia kaliski OSP Ceków- Kolonia, Ceków- Kolonia 17a, 62-834, Ceków 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Czempiń kościański Szkoła Podstawowa w Czempiniu, Kolejowa 3, 64-020, Czempiń 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Czermin pleszewski Ośrodek Kultury w Czerminie, Numer budynku 140, 63304, Czermin 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Dominowo średzki Gminny Ośrodek Kultury w Dominowie, Centralna 10, 63-012, Dominowo 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Kępno kępiński Kino Sokolonia, Sportowa, 63600, Kępno 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Kleczew koniński Miejskie Centrum Kultury, Aleja 600-lecia 33, 62540, Kleczew 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Kościelec kolski Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego, Kościelna 2, 62-604, Kościelec 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Krzemieniewo leszczyński Sala Centrum Kultury, Jesionowa 2, 64-120, Garzyń 08.10.2018 18:00
Wielkopolskie Krzywiń kościański Sala Domu Strażaka w Krzywiniu, Kasztelańska 1, 64-010, Krzywiń 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Murowana Goślina poznański Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie, Poznańska 16, 62095, Murowana Goślina 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Olszówka kolski Remiza OSP w Olszówce, Olszówka 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Perzów kępiński Gminny Ośrodek Kultury, Perzów 77a, 63-642, Perzów 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Pniewy szamotulski Aula w Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Szczanieckiej w Pniewach, Świętego Ducha 10, 62-045, Pniewy 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Stawiszyn kaliski Gminny Ośrodek Kultury w Zbiersku, Numer budynku 237, 62830, Zbiersk 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Szamotuły szamotulski Centrum Maraton w Szamotułach ul. Sportowa 6 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Wijewo leszczyński Gminny Ośrodek Kultury, Powstańców Wielkopolskich 19, 64-150, Wijewo 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Wyrzysk (Gmina) pilski Sala Widowiskowa przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku, ul. Parkowa 8 09.10.2018 18:00
Wielkopolskie Niechanowo gnieźnieński Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie, ul. Gnieźnieńska 2 10.10.2018 18:00
Wielkopolskie Ostroróg szamotulski Świetlica Zespołu Szkół w Ostrorogu, ul. Jana Ostroroga 14, 64-560 Ostroróg 10.10.2018 18:00
Wielkopolskie Przygodzice ostrowski Sala Wiejska w Jankowie Przygodzkim, ul. Szkolna 4, gmina Przygodzice 10.10.2018 18:00
Wielkopolskie Władysławów turecki Dom Parafialny, Russocice 19 A, 62-710, Władysławów 10.10.2018 18:00
Wielkopolskie Włoszakowice leszczyński Sala Widowiskowa we Włoszakowicach, Kurpińskiego 29, 64-140, Włoszakowice 10.10.2018 18:00
Wielkopolskie Wronki szamotulski Wroniecki Ośrodek Kultury, Poznańska 59, 64-510, Wronki 10.10.2018 18:00
Wielkopolskie Września wrzesiński Samorządowa Szkoła Podstawowa nr. 1, Szkolna 1, 62-300, Września 10.10.2018 18:00
Wielkopolskie Kazimierz Biskupi koniński Gminny Ośrodek Kultury, 62-530 Kazimierz Biskupi Plac Wolności 2 11.10.2018 18:00
Wielkopolskie Koźminek kaliski Sala OSP Koźminek Kościuszki 13 Koźminek 62-840 11.10.2018 18:00
Wielkopolskie Lądek słupecki OSP ul. Rynek 26, Lądek 62-406 11.10.2018 18:00
Wielkopolskie Poniec gostyński Gminne Centrum Kultury SZKOLNA 3 Poniec 64-125 11.10.2018 18:00
Wielkopolskie Turek miasto Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 13, Turek 11.10.2018 18:00
Wielkopolskie Złotów złotowski Świetlica wiejska w Józefowie Józefów 19a Złotów 77-400 11.10.2018 18:00
Wielkopolskie Kobylin krotoszyński sala przy placu GLABERA pl.Glabera Kobylin Kobylin 63-740 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Kołaczkowo wrzesiński Świetlica Wiejska w Borzykowie ul. Piaskowa 1 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Koźmin Wielkopolski krotoszyński Kino Mieszko Borecka 18 Koźmin Wielkopolski 63-720 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Lubasz czarnkowsko-trzcianecki Sala wiejska w Lubaszu Podgórna 8 Lubasz 64-720 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Lwówek nowotomyski sala wiejska w Zgierzynce Zgierzynka Lwówek 64-310 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Miłosław wrzesiński Miłosławskie Centrum Kultury w Miłosławiu, ul. Różowa 6 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Mycielin kaliski Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu Kościelec 9 Mycielin 62-831 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Orchowo słupecki Szkoła Podstawowa im. Władysława Lorkiewicza, ul. Szkolna 11, 62-436 Orchowo 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Ostrowite słupecki Świetlica Środowiskowa w Ostrowitem, ul. Jeziorna 37 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Rokietnica poznański Gimnazjum im. Noblistów w Rokietnicy, Trakt Napoleoński 55, Rokietnica (aula) 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Wieleń czarnkowsko-trzcianecki MGOK STRZELNICA Dworcowa 1 Wieleń 64-730 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Zduny krotoszyński ul. masłowskiego 1, Centrum animacji społecznej w zdunach, 63-760 zduny 12.10.2018 18:00
Wielkopolskie Grzegorzew kolski GOK Świetlica Wiejska, ul. Kolska 5 62-640 Grzegorzew 13.10.2018 18:00
Wielkopolskie Kórnik poznański Strażnica OSP w Kórniku ul.20 października 93 Kórnik 62-035 13.10.2018 18:00
Wielkopolskie Krotoszyn krotoszyński Krotoszyńska Biblioteka Publiczna Benicka 9 Krotoszyn 63-700 13.10.2018 18:00
Wielkopolskie Miedzichowo nowotomyski wiejska w Bolewicach Świebodzińska 8 Miedzichowo 64-361 13.10.2018 18:00
Wielkopolskie Powidz słupecki Sala OSP Powidz Strzałkowska 16b Powidz 62-430 13.10.2018 18:00
Wielkopolskie Śrem śremski biblioteka publiczna im Hi

Heliodora Święcickiego w Śremie Grunwaldzka 10 Śrem Śrem 63-100

13.10.2018 18:00

 

Partnerzy Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”