# # # # A A A

VI Krajowa Konferencja Ochrony Środowiska pn. „POLITYKA OCHRONY ŚRODOWISKA NA OBSZARACH WIEJSKICH” – 18.10.2017

09.10.2017
VI Krajowa Konferencja Ochrony Środowiska pn. „POLITYKA OCHRONY ŚRODOWISKA NA OBSZARACH WIEJSKICH” – 18.10.2017

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu wraz z innymi wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej organizuje w Poznaniu VI Krajową Konferencję Ochrony Środowiska pn. „POLITYKA OCHRONY ŚRODOWISKA NA OBSZARACH WIEJSKICH”.
Konferencja odbędzie się w środę 18 października 2017 r. od godz. 10.00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Pawilon 15, sala 1.C) podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM 2017.
Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu, licząc, że będzie to okazja do przedyskutowania najważniejszych problemów funkcjonowania samorządów wiejskich pod kątem zagadnień ochrony i kształtowania środowiska na terenach wiejskich.

Do prowadzenia paneli i uczestnictwa w debatach Konferencji zaprosiliśmy wybitnych specjalistów zaangażowanych w sprawy polityki ekologicznej obszarów wiejskich.

Udział w konferencji – bezpłatny.

Prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez wysłanie załączonej Karty Zgłoszenia na adres mailowy kmaczkowski@wfosgw.poznan.pl lub na numer faxu: 61/8411009 do dnia 12 października 2017 r. włącznie.

Wejście na teren Targów jest bezpłatny pod warunkiem rejestracji internetowej na stronie MTP pod adresem: https://www.mtp24.pl/index.dhtml (po zalogowaniu się własnym hasłem wybieracie Państwo Targi POL-ECO-SYSTEM i wybieracie opcję „odebrać bezpłatny bilet”).