# # # # # # A A A

Kontakt

ul. Szczepanowskiego 15 A
60-541 Poznań
tel.: 61 845 62 00

e-mail: biuro@wfosgw.poznan.pl
www: www.wfosgw.poznan.pl

BIP: bip.wfosgw.poznan.pl
Regon: 301313654
NIP: 778-11-34-790

Godziny przyjmowania interesantów:
poniedziałek – piątek
8.00 – 15.00

Google Map of ul. Szczepanowskiego 15 A poznań

Dla Punktu Konsultacyjnego Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz Programu Priorytetowego „Moja Woda” uruchomione zostały dodatkowe numery telefonów i adresy mailowe.
Mając na względzie bezpieczeństwo pracowników i klientów Funduszu przyjęcia interesantów odbywać się będą jedynie po uprzednim telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu i godziny.
Każdy z interesantów ma obowiązek zakrycia ust i nosa przy pomocy maseczki, nałożenia rękawiczek lub zdezynfekowania rąk. Osoby niespełniające tych wymogów oraz osoby nieumówione nie zostaną obsłużone.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze

• składanie i wypełnianie wniosków
tel. 61 845 62 24
tel. 61 845 62 28
tel. 61 845 62 01
e-mail: doradztwo@wfosgw.poznan.pl

W korespondencji mailowej prosimy o podanie nazwy gminy której dotyczy zapytanie/realizowana inwestycja.

• podpisywanie umów:
tel. 61 845 62 94; 601 709 060
tel. 61 845 62 63; 539 541 452
e-mail: umowyCP@wfosgw.poznan.pl

• rozliczenia umów:
tel. 664 921 363

e-mail: rozliczenia@wfosgw.poznan.pl

 

Adres elektronicznej skrzynki podawczej WFOŚiGW w Poznaniu:

/wfosgwpoz/skrytka
lub
/wfosgwpoz/SkrytkaESP.

 

Jednocześnie informujemy, że została także uruchomiona ogólnopolska infolinia dot. Programu Czyste Powietrze po nr tel. 22 340 40 80 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 16.00

Program Priorytetowy „Moja Woda”
tel.  532 741 443

 

  • Zarząd
    • Jolanta Ratajczak – Prezes Zarządu
      Aleksandra Durkowska – Zastępca Prezesa Zarządu

  • Sekretariat
    • Sekretariat
      tel. 61 845 62 00

  • Wydział Organizacyjno-Finansowy
    • Anna Frankowska – dyrektor, tel. 61 845 62 38

       

  • Dział Finansowo-Księgowy
    • Adrianna Kubiak – Główny Księgowy, tel. 61 845 62 37

      Zuzanna Jacewicz, tel. 61 845 62 40; zjacewicz@wfosgw.poznan.pl

      Wioletta Jastrzębska, tel. 61 845 62 89; wjastrzebska@wfosgw.poznan.pl

      Ewa Pałka, tel 61 845 62 76; epalka@wfosgw.poznan.pl

      Aneta Ludwiczak , tel. 61 845 62 42; aludwiczak@wfosgw.poznan.pl

      Elżbieta Szczepaniak, tel. 61 845 62 60; eszczepaniak@wfosgw.poznan.pl

  • Dział Organizacyjno-Administracyjny
    • Izabela Kamińska – kierownik, tel. 61 845 62 75; ikaminska@wfosgw.poznan.pl

      Urszula Chłystun, tel. 61 845 62 53; uchlystun@wfosgw.poznan.pl

      Karolina Iwańska, tel. 61 845 62 09; kiwanska@wfosgw.poznan.pl

      Marta Jankowska, tel. 61 845 62 02; mjankowska@wfosgw.poznan.pl

      Mariola Konieczna, tel. 61 845 62 00; mkonieczna@wfosgw.poznan.pl

      Matylda Łazińska, tel. 61 845 62 55; mlazinska@wfosgw.poznan.pl

      Karolina Piotrowska, tel. 61 845 62 03; kpiotrowska@wfosgw.poznan.pl

      Sławomir Rajkowski, tel. 61 845 62 81; srajkowski@wfosgw.poznan.pl

      Artur Wieczorek, tel. 61 845 62 85; awieczorek@wfosgw.poznan.pl

      Marek Wojciechowski, tel. 845 62 99; mwojciechowski@wfosgw.poznan.pl

       

  • Kadry i Szkolenia
    • Anna Mermela, tel. 61 845 62 36

  • Obsługa Zarządu i Rady Nadzorczej
    • Anna Mazowiecka-Lange, tel. 61 845 62 97

  • Technologie Informatyczne
    • Marek Figaniak, tel. 61 845 62 54

      Maciej Kitajczuk, tel. 61 845 62 91

  • Radcy prawni
    • Radca prawny

  • Wydział Weryfikacji Wniosków
  • Dział Ochrony Powietrza, Powierzchni Ziemi i Gospodarki Wodnej
    • Paulina Palicka – Kierownik, tel. 61 845 62 06; ppalicka@wfosgw.poznan.pl

      Katarzyna Bosa, tel. 61 845 62 58; kbosa@wfosgw.poznan.pl

      Agnieszka Chatłas, tel. 61 845 62 96; achatlas@wfosgw.poznan.pl

      Agnieszka Lewandowska, tel. 61 845 62 64; alewandowska@wfosgw.poznan.pl

      Jędrzej Piątek, tel. 61 845 62 62; jpiatek@wfosgw.poznan.pl

      Beata Rempińska, tel. 61 845 62 39; brempinska@wfosgw.poznan.pl

      Anna Romanowska, tel. 61 845 62 71; aromanowska@wfosgw.poznan.pl

      Paweł Stanek, tel. 61 845 62 16; pstanek@wfosgw.poznan.pl

      Tomasz Werbowski, tel. 61 845 62 52; twerbowski@wfosgw.poznan.pl

       

  • Dział Edukacji Ekologicznej i Ochrony Przyrody
    • Krystyna Aleksandrzak – kierownik, tel. 61 845 62 15; kaleksandrzak@wfosgw.poznan.pl

      Katarzyna Berska-Stachnik, tel. 61 845 62 65; kbesrka@wfosgw.poznan.pl

      Dorota Borowska, tel. 61 845 62 35; dborowska@wfosgw.poznan.pl

      Agnieszka Kromrych-Rosik, tel. 61 845 62 88; agnieszka.rosik@wfosgw.poznan.pl

      Julia Świokła – Chmielewska, tel. 61 845 62 79; jswiokla@wfosgw.poznan.pl

      Magdalena Wagner, tel. 61 845 62 14; mwagner@wfosgw.poznan.pl

       

  • Dział Programu Czyste Powietrze
    • Infolinia:

      61 845 62 24

      61 845 62 28

      61 845 62 01

      Dział Programu Czyste Powietrze

      Marzena Nurczyńska  – Kierownik, tel. 61 845 62 12 

      Magdalena Adamczewska, tel. 61 845 62 59

      Patrycja Aleksandrzak, tel. 61 845 62 45

      Eryka Buszkiewicz, tel. 61 845 62 49

      Ewa Draber, tel. 61 845 62 27

      Hanna Jeleń-Łukowska, tel. 61 845 62 94

      Agnieszka Kaczmarek-Knop, tel. 61 845 62 19

      Marianna Kortus, tel. 61 845 62 68

      Małgorzata Kosmowska, tel. 61 845 62 47

      Marika Kuncewicz, tel. 61 845 62 84

      Małgorzata Meissner, tel. 61 845 62 13

      Daria Mroskowiak, tel. 61 845 62 33

      Mirosław Napierała, tel. 61 845 62 30

      Malwina Nowak, tel. 61 845 62 57

      Magdalena Pawlaczyk, tel. 61 845 62 26

      Agnieszka Prymerska, tel. 61 845 62 31

      Alicja Rydzanicz, tel. 61 845 62 98

      Barbara Sławińska, tel. 61 845 62 73

      Dominika Spych, tel. 61 845 62 50

      Paulina Szymańska, tel. 61 845 62 95

      Marta Wasilewska, tel. 61 845 62 82

      Daniel Waszak, tel. 61 845 62 63

      Krzysztof Zaborowski, tel. 61 845 62 46

       

       

  • Wydział Monitoringu i Kontroli
    • Donata Glapiak – dyrektor, tel. 61 845 62 23

       

  • Dział Monitoringu Umów
    • Monika Nowak – kierownik, tel. 61 845 62 34

      Katarzyna Bagrowska, tel. 61 845 62 22

      Anna Bajon-Luty, tel. 61 845 62 18

      Aneta Baworowska-Kamaszyn, tel. 61 845 62 51

      Andrzej Dymek, tel. 61 845 62 74

      Kamil Jaśniewicz, tel. 61 845 62 92

      Ewa Konieczna, tel. 61 845 62 08

      Monika Kubiszyn, tel. 61 845 62 90

      Marta Lisek, tel. 61 845 62 78

      Irena Łoś, tel. 61 845 62 61

      Andrzej Roszko, tel. 61 845 62 70

      Elżbieta Szymańska, tel. 61 845 62 25

      Jacek Szerszenowicz, tel. 61 845 62 17

      Ewelina Świątek-Bielejewska, tel. 61 845 62 48

      Anna Tadrowska, tel. 61 845 62 72

      Karolina Turostowska, tel. 61 845 62 20

      Karol Waleriańczyk, tel. 61 845 62 83

       

  • Stanowisko ds. Kontroli Przedsięwzięć
    • Tomasz Kadzewicz – Koordynator, tel. 61 845 62 69

      Witold Kamiński, tel. 61 845 62 29

      Robert Złotek, tel. 61 845 62 21

  • Zespół Doradców Energetycznych
    • Magdalena Żelichowska – Koordynator, tel. 61 845 62 44; mzelichowska@wfosgw.poznan.pl

      Łukasz Dranikowski, tel. 61 845 62 87; ldranikowski@wfosgw.poznan.pl

      Maciej Kołowski, tel. 61 845 62 32; mkolowski@wfosgw.poznan.pl

      Marek Korcz, tel. 61 845-62-07; mkorcz@wfosgw.poznan.pl

      Marcin Lis, tel. 61 845 62 66; mlis@wfosgw.poznan.pl

      Ireneusz Ratajczak, tel. 61 845 62 10; iratajczak@wfosgw.poznan.pl

      Kinga Świtalska, tel. 61 845 62 93; kswitalska@wfosgw.poznan.pl

      doradztwo@wfosgw.poznan.pl

       

       

  • Kontrola Zarządcza i Zarządzanie Jakością
    • Anna Strzelewicz, tel. 61 845 62 11