# # # # # # A A A

Z wielkanocnymi życzeniami zdrowia i radości

WFOŚiGW w Poznaniu przy współpracy KW PSP oraz Stowarzyszeniem Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej „Dzieciaki Chojraki” przekazał drobne upominki dla dzieci przebywającym na oddziałach  Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Dzieciaki Chojraki. Stowarzyszenie Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej to grupa zaangażowanych lekarzy, rodziców i ludzi dobrej woli, którzy od 1999 roku aktywnie działają na rzecz Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Wieloletnim kierownikiem Kliniki i  prezesem Stowarzyszenia, jest prof. dr hab. Jacek Wachowiak. Od 20 lat wspiera nie tylko dzieci z Wielkopolski, ale także te przyjeżdżające z całej Polski do transplantacji szpiku w poznańskiej Klinice.

Każdy może pomóc:

1%

Dzieciaki Chojraki, Stowarzyszenie Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej utrzymuje się niemal wyłącznie ze środków przekazanych przez przyjaciół i rodziców dzieci, darczyńców i sponsorów.

http://dzieciakichojraki.pl/pl/1

Powrót