Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dni Otwarte Funduszy Europejskich i 20-lecie Polski w Unii Europejskiej


Dwie osoby stoją pod namiotem wystawienniczym za stołem z ulotkami, na tle budynku i bannerów reklamowych WFOŚiGW w Poznaniu.
Opublikowano: 13.05.2024

W tym roku obchodzimy okrągły jubileusz 20-lecia dołączenia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji, jak również z okazji corocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich, na terenie całego kraju w dn. 10-11 maja odbywały się liczne atrakcje.

Na takim wydarzeniu nie mogło także zabraknąć Doradców Klimatyczno-Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, którzy 11 maja wzięli udział w obchodach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” w gminie Kleszczewo.

Wydarzenie odbyło się na terenie Zakładu Komunalnego, który jest doskonałym przykładem wykorzystania funduszy europejskich do modernizacji i unowocześnienia ZK w Kleszczewie.

Doradcy podczas imprezy udzielali porad z zakresu odnawialnych źródeł energii, sposobów oszczędzania energii w gospodarstwie domowym, a także źródeł finansowania zarówno dla mieszkańców, jak i instytucji i przedsiębiorców na przedsięwzięcia związane z ochroną powietrza i efektywnością energetyczną.

Dwie osoby stoją pod namiotem wystawienniczym za stołem z ulotkami, na tle budynku i bannerów reklamowych WFOŚiGW w Poznaniu.