Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zapraszamy do Parku Cytadela w Poznaniu na festyn „Poznań w formie” już w najbliższą sobotę


Opublikowano: 04.07.2024

Już w najbliższą sobotę, 6 lipca, na terenie poznańskiego Parku Cytadela odbędzie się kolejny festyn z cyklu „Poznań w formie”. Organizatorzy, jak zwykle, zadbali o moc ciekawych wydarzeń i atrakcji dla całych rodzin.

Podczas wydarzenia na Polanie przed Dzwonem Pokoju będzie można m. in. wziąć udział w warsztatach z jogi, zobaczyć przedstawienie teatru Fuzja, wykonać badania lekarskie w kierunku chorób serca, skorzystać z konsultacji logopedycznych dla dzieci oraz dla dorosłych, a dzieci będą mogły wziąć udział w treningu hobby horse czy wziąć udział w warsztatach ekologicznych z leśnikami lub w zajęciach artystycznych z malowania figurek gipsowych.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu również przygotuje stoisko edukacyjno-promocyjne, na którym najmłodsi goście festynu będą mogli wziąć udział w zabawie „Ekologiczne koło fortuny” i sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ekologii i wygrać drobne upominki, a dorosłych zapraszamy do konsultacji nt. programów dofinansowań WFOŚiGW w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy!