Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zapraszamy na Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Koninie 11-12 października 2022 r.


Opublikowano: 14.09.2022

Już po raz drugi z inicjatywy Miasta Konina w dniach 11 – 12 października b.r. odbędą się Targi Odnawialnych Źródeł Energii pn. „Nowa Energia w Regionie”. W tym międzynarodowym wydarzeniu weźmie udział minimum 30 wystawców – przedsiębiorców z branży OZE, przedstawicieli samorządów oraz instytucji otoczenia biznesu.

Celem targów jest przede wszystkim przedstawienie nowoczesnych technologii w obszarze czystej i zielonej energii, zaprezentowanie produktów i ekonomicznych rozwiązań jak oszczędzić koszty energii, zdobycie wiedzy na temat oferty finansowania projektów inwestycyjnych oraz programów dotacyjnych, innowacyjnych form eko-spalania i co najważniejsze nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, krajowych i zagranicznych.

Podczas wydarzenia w panelu dyskusyjnym „Możliwość wykorzystania odnawialnych źródeł energii i najnowszych technologii energetycznych w Wielkopolsce Wschodniej w kontekście krajowych i unijnych regulacji prawnych” udział weźmie Jolanta Ratajczak – Prezes Zarządu WFOŚiGW w Poznaniu.
Doradca Energetyczny WFOŚiGW w Poznaniu zaprezentuje ofertę finansowania projektów inwestycyjnych na rzecz środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem odnawialnych źródeł energii.
W wydarzeniu nie mogło zabraknąć także stoiska Funduszu, w ramach którego Doradcy Energetyczni będą udzielać informacji nt. inwestycji w odnawialne źródła energii.

Targi odbędą się budynku Akademii Nauk Stosowanych w Koninie przy ul. Przyjaźni 1.

Informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐝𝐞.𝐨𝐫𝐠.𝐩𝐥, można je też uzyskać, dzwoniąc do Wydziału Obsługi Inwestora tel. 63 240 12 34.
Zwiedzający mogą zgłaszać chęć udziału telefonicznie – 63 24 01 234 lub elektronicznie na adres:  izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl  lub  magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!